Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Fitness Kluby

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 20.03.2015
W Łodzi oferujemy naszym klientom możliwość korzystania z doskonale przygotowanego, posiadającego przestronne sale klubu fitness. Na terenie klubu realizujemy również zestawy ćwiczeń, które zostały przygotowane przez naszych instruktorów. Zapewniamy zestawy ćwiczeń, które można dopasować do wieku, zaawansowania w treningu. Nasi instruktorzy oferują również możliwość przygotowania zestawów treningowych indywidualnie dopasowanych do oczekiwań naszych klientów, w tym programów żywieniowych, które pozwalają na uzyskanie szybszych efektów.

Wakacje nad polskim morzem

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, omawiającym szczegółowo temat udanych wakacji nad polskim morzem. Dołącz do grona zadowolonych turystów, którzy wakacje spędzają w kraju! Nasi eksperci redakcyjni doradzą w jaki sposób wybrać najlepszą z wakacyjnych ofert!

więcej

Góry czy morze?

Gdzie wybrać się na wakacje całą rodziną? To pytanie co roku zadawać może sobie sporo osób. Poszczególne rejony Polski wymagają jednak odpowiedniego wieku dzieci, by w pełni zapewnić im udane wakacje, które z kolei będą one miło wspominały. Przeczytaj artykuł i dowiedz się gdzie...

więcej